Úvod O penzionu Co nabízíme? Galerie Kontakty  
NOVĚ APARTMÁNY V CHORVATSKU!!! (25.12.2014) ::

více info v kategoriii  ÚVOD

POZOR DOVOLENÁ S NÁMI V CHORVATSKUPenzion RONDOM - Luhačovice

Telefon: +420 603 520 090
Email: mail@apartman-luhacovice.cz

Formulář dotazu
NOVĚ APARTMÁNY V CHORVATSKU!!! (25.12.2014)

více info v kategoriii  ÚVOD

 
Masáže přímo v apartmánu! (18.07.2013)

Nabízíme možnost masáží přímo v našem APARTMÁNU!! Můžete si vybrat ze spousty procedur (sportovní, lávová, relaxační, baňky atd.). Vše od profesionální masérky. Cena již od 150Kč/o,5h.

 
Penzion v Bánské Bystrici (11.02.2013)

Nově otevřený penzion nabízí tentokrát  zimní relax!!!Krásné místo v blízkém dosahu místních  sjezdovek,tak i 30min. jízdy od vyhlášeného lyžařského střediska Donovaly!Po absolovování lyžařské zábavy můžete zrelaxovat ve veliké výřivce s ohřívanou vodou přímo vedle apartmánu,která je pouze pro hosty!!Těšíme se na Vás

 
Letní vyžití (01.06.2011)

Léto přináší i letní zábavy! Proto byl k úplné spokojenosti návštěvníků Luhačovic otevřen nový vodní areál, hned v přímé blízkosti přehrady! Nová výstavba, atrakce, nerezové bazény přínáší absolutní spokojenost a komfort, jak pro dětí tak i dospělé.

Nevíte co je nového v Luhačovicích?Jako další lákadlo našeho krásného města určeného nejen k relaxu, zde byl 10.12 2010 otevřen nový zábavní VODNÍ PARK!!!

Ten nabízí:možnost celoročního koupání v hlavním 25 m bazénu se čtyřmi dráhami, zážitkovém bazénu s chrliči, tryskami, divokou řekou, lehátky, bublery a dalšími atrakcemi, dětském bazénu, vířivce pro deset osob, vše doplněné parní komorou a vstupy na letní slunící terasy. Ve vstupní hale se nachází bufet a samozřejmě nechybí nezbytné hygienické zázemí celého komplexu a bezbariérové přístupy.

www.plovarnaluhacovice.cz

 
Nová prezentace (15.07.2008)

Spustili jsme novou internetovou prezentaci penzionu Rondom, situovaném v lázeňském městě Luhačovice. Nabízíme ubytování v zařízených apartmánech.

 
Webové stránky vyrobila reklamní agentura Altrodesign.